You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Pracownik Biura Obsługi Klienta/Dyspozytor

Miejsce

Lewkowiec

Obowiązki

- obsługa Kartotek Odbiorców, zleceń sprzedaży oraz asortymentów
- przyjmowanie i wprowadzenie zamówień sprzedaży
- przyjmowanie surowców i tworzenie potrzebnej dokumentacji
- codzienny kontakt z Klientami, Odbiorcami zamówień
- kontakt z terenowymi Doradcami sprzedaży
- obsługa i zarządzanie logistyką dostaw, tworzenie tras dostaw
- bieżąca analiza i kontrola z przyjmowanych i realizowanych zamówień
- praca na 2 zmiany

Wymagania

- dobra organizacja czasu pracy
- bardzo dobra obsługa komputera, znajomość pakietu Microsoft Office
- odpowiedzialność
- komunikatywność
- dyspozycyjność
- radzenie sobie ze stresem i presją czasu
- umiejętność pracy zespołowej lub indywidualnie
Mile widziane:
- znajomość oprogramowania COMARCH ERP XL
- doświadczenie w zakresie planowania transportów

Korzyści

- stabilność zatrudnienia
- możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- odpowiedzialną pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
- miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
- szkolenia
- bieżące wsparcie merytoryczne
- niezbędne narzędzia pracy
- pakiet MultiSport

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z aktualnym zdjęciem) na adres mailowy: w.fluder@wp-piast  lub adres pocztowy: PIAST PASZE Sp. z o.o., Lewkowiec 50A, 63-400 Ostrów Wlkp.

Aplikację można dostarczyć również osobiście do siedziby firmy.

Ewentualne zapytania prosimy kierować pod nr tel. 668 410 606.

Do aplikacji prosimy dopisać następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)